Dział Obsługi Klienta

Dział Obsługi Klienta
Kierownik działu: Norbert Kalitka
tel. 68 384 57 14
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. w Wolsztynie informuje, że w 2016 roku rozpoczęła wdrażać system zdalnego odczytu wodomierzy i podliczników.

Montaż wodomierza głównego do zdalnego odczytu pociąga za sobą przystosowanie podlicznika do takiego samego zdalnego odczytu. Wprowadzenie zintegrowanego zdalnego odczytu (wodomierza głównego i podlicznika) usprawnia system odczytu (rozliczenia w jednym czasie wszystkich klientów, automatyczne zapisywanie danych wodomierzy w systemie itp.), wyeliminuje odczyty szacunkowe.

W związku z wygaśnięciem legalizacji podlicznika lub wodomierza na ujęciu własnym, zobowiązani Państwo jesteście do wymiany wodomierza/podlicznika na nowy z ważną cechą legalizacyjną. Mając na uwadze schynchronizowanie Państwa wodomierza/podlicznika z naszym przyszłym wodomierzem głównym i dokonywaniem zdalnego odczytu prosimy o zakupienie w przedsiębiorstwie lub w innych sklepach wodomierza typ UNIMAQ  CYBLE  dn 15 lub 20 który przystosowany jest do pracy z nakładką AnyQuest czyli do systemu zdalnego odczytu który jest wdrożony w PGK. 

  Po zamontowaniu podlicznika/wodomierza na własnym ujęciu należy pisemnie zlecić zaplombowanie w w/w urządzenia w przedsiębiorstwie.

Wymianę należy wykonać po wygaśnięciu okresu legalizacji na obecnym urządzeniu pomiarowym.

Wodomierze można nabywać w siedzibie spółki lub w firmie PPHU GROWO Tomasz Wierciński, ul. Zachodnia 28, 66-200 Świebodzin.

            Usługę wymiany podlicznika lub wodomierza na ujęciu własnym wraz z zaplombowaniem można zlecić do spółki. Zlecenia obejmować będzie:

-  przyjazd pracownika do klienta,

- dostawa podlicznika Unimaq,

- wymiana podlicznika,

- zaplombowanie podlicznika,

- spisanie protokołu z w/w czynności.

         Wartość całkowita w/w zlecenia będzie wynosić :

dla DN 15 - 130,71 zł + VAT (23%), tj. 160,77 zł brutto,

Dla DN 20 - 137,77 zł + VAT (23%), tj. 169,46 zł brutto

          Jeżeli zdecydują się Państwo na zlecenie w/w usługi do przedsiębiorstwa to należy złożyć zlecenie w Biurze Obsługi Klienta lub mailem : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..   

           Więcej informacji pod nr telefonu : 68 384 57 05, 68 384 57 29, 609 564 101 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..